ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

TYDZIEN-PRZEDSIEBIORCZOSCI-2023-1

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w tym roku odbędzie się w dniach 13.11-19.11.2023 r.
W związku z tym wydarzeniem serdecznie zapraszamy szkoły podstawowe naszego regionu do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

👉 Podejmowanie biznesowych inicjatyw, promowanie aktywności gospodarczych, promowanie kształcenia dualnego, a przy tym dobra zabawa, to główne cele naszego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, dlatego nie może was zabraknąć!

👉 Wiele ciekawych spotkań, rozmowy z rzemieślnikami, wizyty studyjne to wszystko czeka na was, uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych!

👉 Dla młodszych uczestników również przygotowaliśmy nie lada atrakcje, będą spotkania z członkami naszego Cechu oraz możliwość pokazania własnych umiejętności, zainteresowań i niespotykanego talentu, podczas projektu “Mój wymarzony zawód”!

👉 Zgłoszeń należy dokonać telefonicznie (32 455 49 85; 507 727 574) lub mailowo: biuro@cech.wodzislaw.pl

Bądźcie z nami! Zapraszamy!