Targi Edukacji i Festiwal Zawodów

plakat główny

Zapraszamy na Targi Edukacyjne i Festiwal Zawodów, które odbędą się 22 lutego 2024 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej, Aleja Róż 3.

Głównym celem podczas Targów Edukacyjnych i Festiwalu Zawodów jest prezentacja oferty edukacyjnej na rok szkolny 2024/2025 oraz wsparcie uczniów w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru szkoły ponadpodstawowej. To także umożliwienie pracodawcom zaprezentowania konkretnych zawodów i specjalności funkcjonujących na rynku pracy, aby uczniowie mieli szansę zapoznać się z perspektywami zawodowymi oraz możliwościami rozwoju zawodowego po ukończeniu danego kierunku kształcenia. Pragniemy również, aby uczestnicy wydarzenia mieli okazję poznać specyfikę, wymagania i obciążenia związane z danym zawodem.

Udział w Targach Edukacyjnych i Festiwalu Zawodów stanowi dla Państwa doskonałą okazję do zaprezentowania swojej firmy oraz przedstawienia możliwości zatrudnienia w określonym zawodzie. To również szansa na nawiązanie bezpośrednich kontaktów z młodzieżą, która może być w przyszłości potencjalnymi pracownikami lub klientami.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się bezpłatnie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod wskazanym linkiem: https://tiny.pl/cb7kt.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Lis.

Liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona jedynie powierzchnią hali, dlatego zgłoszenie chęci uczestnictwa w Targach Edukacyjnych i Festiwalu Zawodów należy zrealizować do dnia 15 lutego 2024 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego tworzenia inspirującego środowiska edukacyjno-zawodowego!