XXIX Wojewódzki Konkurs Fryzjerski

fryzjer-zlecenia-oferty-a

21 stycznia 2024 roku odbędzie się XXIX Wojewódzki Konkurs Uczniów Fryzjerstwa, który organizuje Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wraz z Komisją Branżową Fryzjersko-Kosmetyczną. Konkurs rozpocznie się o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Techniczno-Zawodowych w Piekarach Śląskich (ul. Bytomska 81A, 41-940 Piekary Śląskie).

Konkurs skierowany jest do Uczniów Branżowych Szkół I Stopnia, odbywających praktyczną naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych. Wydarzenie jest doskonalą okazją do zaprezentowania i sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem Jury, jest również wyjątkową szansą na zdobycie nowego, wartościowego doświadczenia. Ponadto konkurs stanowi eliminacje do startu w Otwartych Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego Juniorów w Poznaniu. Na finalistów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Konkurs odbędzie się w kilku konkurencjach, wykonywanych na główkach. Zgłoszenia uczestników należy przesłać do dnia 12 stycznia 2024 roku na adres e-mail: daria.frydrych@ir.katowice.pl, wypełniając kartę zgłoszeniową. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępna poniżej do pobrania.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Dokumenty do pobrania: