Pierwsza Liga Biznesu dla przedsiębiorców!

trudnosci_z_ktorymi_zmagasz_sie_dzisiaj_przechodza_w_sile_ktorej_potrzebujesz_jutro_56

W imieniu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym cyklu szkoleń i spotkań organizowanych przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i Bank MBS we współpracy z Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie, Miastem Mikołów i Powiatem Mikołowskim.

Trzecie z cyklu spotkań odbędzie się 6 grudnia w Centrum Aktywności Społecznej w Mikołowie, Rynek 2, w sali „Dworcowej”, o godz. 13:00 i poprowadzi je przedstawiciel Szkoły
Głównej Handlowej w Warszawie. Chętnych do udziału w spotkaniu, prosimy o przybycie 15 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia. Będzie okazja do rozmów i spotkania w gronie przedsiębiorców.

Każde ze spotkań to nie tylko okazja do zdobycia cennej wiedzy, ale także możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami. Spotkania  stanowią doskonałą okazję do poszerzenia swoich kompetencji biznesowych, poznania najnowszych trendów w branży oraz zdobycia praktycznych wskazówek od ekspertów.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z Panią Bożeną Nowak z Mikołowskiego Banku Spółdzielczego- tel.: 797 362 518

Zapraszamy do udziału!