Śląskie Wirtualne Targi Pracy on-line

image_gallery_display

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach organizują wspólnie Śląskie Wirtualne Targi Pracy on-line, które odbędą się 26 – 27  października 2022 r. na platformie internetowej WEBEXPO.
 
Śląskie Wirtualne Targi Pracy skierowane są do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz pracodawców i przedsiębiorców z terenu całego województwa śląskiego.
Głównym celem przedsięwzięcia jest ułatwienie kontaktu osobom bezrobotnym i poszukującym pracy z pracodawcami. Formuła wydarzenia umożliwia również dostęp osobom, które są aktywne zawodowo, ale myślą o zmianie stanowiska lub pracodawcy.
 
Targi pracy są doskonałą okazją do promocji Twojej firmy! Biorąc udział w tym przedsięwzięciu masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz kompetencjach.
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
 
Jesteś pracodawcą z województwa śląskiego ? Twoja firma jest zainteresowana udziałem?
 
Wystarczy wejść na stronę www.wup-katowice.pl w Aktualności, pobrać formularz zgłoszeniowy, wypełnić i przesłać na adres eures@wup-katowice.pl najpóźniej do 7 października 2022 r. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wystawienniczych o wyborze wystawców decydować będzie kolejność zgłoszeń i liczba prezentowanych ofert pracy.
 
Stoiska wyposażone są w:

  • oznakowanie w kolorystyce wystawcy,
  •  możliwość zamieszczenia krótkiej informacji na temat wystawcy, danych adresowych,
  • możliwość podłączenia czatu lub/i komunikator Skype umożliwiającego bezpośredniego kontakt wystawcy z  odwiedzającym,
  • możliwość transmitowania filmów promujących pracodawcę,
  • możliwości prezentowania ofert pracy lub przekierowania do oferty znajdującej się na innej stronie internetowej pracodawcy,
  • podłączenia do fanpage’a  firmowego Facebooku oraz Messengera,
  • przekierowanie na stronę internetową wystawcy,
  • możliwość zamieszczenia i pobierania przez uczestników wydarzenia materiałów reklamowych w formatach doc, pdf (broszury, ulotki, katalogi) do 30 października 2022 r. 

 
Biorąc udział w  Targach Pracy  zwiększasz szanse na pozyskanie kandydatów   o poszukiwanych kwalifikacjach zawodowych.
W przypadku pytań prosimy o nawiązanie kontaktu telefonicznego z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach pod nr tel. 32 757 33 54.

 

źródło: www.wupkatowice.praca.gov.pl