XXVIII Wojewódzki Konkurs Uczniów Fryzjerstwa

haircut-gb252df32d_1920

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wraz z Komisją Branżową Fryzjersko-Kosmetyczną oraz Cechem Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Katowicach organizuje XXVIII Wojewódzki Konkurs Uczniów Fryzjerstwa, który odbędzie się 19 lutego 2023 roku o godzinie 9:00 w Rzemieślniczej Branżowej Szkole I Stopnia w Katowicach (aleja Korfantego 141, 40-154 Katowice).

Zgłoszenia uczestników należy nadesłać do dnia 10 lutego 2023 roku do Działu Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych (na adres e-mail: daria.frydrych@ir.katowice.pl, wypełniając kartę zgłoszeniową, podając imię i nazwisko uczestnika, rok nauki, dział fryzjerstwa – damski lub męski, wyszczególnione konkurencje oraz dane mistrza szkolącego).

Zachęcamy Młodzież do udziału w konkursie. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy za udział w konkursie, natomiast dla Mistrzów szkolących dyplomy za przygotowanie Ucznia. Zwycięzcy wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Poznaniu.

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin konkursu