Jak skutecznie informować o nauce zawodu w rzemiośle? – webinarium

39e4a4f35f1c6074636168daba4042b2

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu zaprasza do udziału w webinarium pt. „Jak skutecznie informować o nauce zawodu w rzemiośle?”, które odbędzie się w formie zdalnej w dniu 24.01.2023 r. w godzinach od 14:00 do 16:00.

Celem wydarzenia jest przedstawienie informacji o możliwościach kształcenia zawodowego w rzemieślniczym modelu kształcenia oraz zaprezentowanie pakietu narzędzi edukacyjnych do przeprowadzenia lekcji o nauce zawodu w rzemiośle.

Rzemiosło dysponuje szeroką ofertą szkoleniową – od zawodów nowoczesnych do unikatowych, często również o charakterze artystycznym, dając możliwość zdobycia umiejętności zawodowych i potwierdzenia kwalifikacji zawodowych w ponad 140 profesjach.

Poprzez swoje działanie Wielkopolska Izba Rzemieślnicza chce zaprezentować możliwości zdobycia zawodu poprzez organizację rzemiosła oraz udostępnić pakiet materiałów edukacyjnych do prowadzenia lekcji. Głównym celem WIR jest wsparcie dzieci i młodzieży w zakresie podjęcia świadomej decyzji o dalszej edukacji, wyborze zawodu i typu szkoły ponadpodstawowej.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Uczestnicy webinarium otrzymają zaświadczenia uczestnictwa.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia 2023 r. poprzez formularz rejestracyjny  dostępny pod linkiem: https://forms.gle/GjY1QVspN1QKKhV38

Osoby, które zakwalifikują się na spotkanie otrzymają w dniu 23 stycznia 2023 r. potwierdzenie z linkiem do spotkania.

 

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 618 593 558 lub  e-mailowo pod adresem: oswiata@irpoznan.com.pl

  
Zachęcamy do udziału!