Konkurs z okazji Dnia Dziecka na projekt maskotki promującej cech!

KONKURS NA MASKOTKĘ

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII z terenu powiatu wodzisławskiego do udziału w konkursie na projekt maskotki promującej wodzisławski Cech!

Na zwycięski projekt maskotki czeka nagroda główna – TABLET! Dodatkowo dla wyróżnionych prac czekają wyróżnienia w postaci upominków m.in. bonów podarunkowych.

Na zgłoszenia czekamy do 24 czerwca 2022 r.

Prace konkursowe mogą być przygotowane w dowolnej technice m.in.: akwarele, pastele, plakatówki, kredki, masa plastyczna, techniki mieszane, prace przestrzenne, grafika komputerowa, prototyp maskotki, itp.

Prace konkursowe można wysłać pocztą w zamkniętej kopercie (w przypadku pracy przestrzennej w opakowaniu tekturowym), z napisem „KONKURS – CZELADNICZEK” na adres: Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim 44 – 300 Wodzisław Śląski, ul. Zamkowa 5, dostarczyć osobiście pod wskazany wyżej adres lub przesłać skan na adres mailowy: biuro@cech.wodzislaw.pl.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 23 września 2022 roku poprzez opublikowanie imienia i nazwiska laureata Konkursu i fotografii przesłanego przez niego projektu na Facebooku oraz na stronie internetowej www.cech.wodzislaw.pl.

1. Regulamin konkursu – CZELADNICZEK

2. formularz zgłoszeniowy