XXVII WIELKA GALA IZBY RZEMIEŚLNICZEJ ORAZ MAŁEJ I ŚREDNIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W KATOWICACH

444600_fmy6_IMG_4141_83.jpg

Wczoraj w siedzibie NOSPR odbyła się XXVII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Tegoroczna Wielka Gala była wyjątkowa, ponieważ katowicka Izba obchodzi w tym roku 100-lecie swojego istnienia! Podczas gali uhonorowane zostały osoby, firmy oraz instytucje mające istotny wpływ na rozwój rzemiosła w województwie śląskim. Wśród nagrodzonych znalazł się Starszy naszego Cechu – Jerzy Waltar, który odznaczony został medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości, Pan Henryk Michalik, który został uhonorowany najwyższym Odznaczeniem Rzemieślniczym – Szablą im. Jana Kilińskiego, a także Państwo Mariola i Marian Salamon, których piekarnia otrzymała statuetkę „FIRMA Z JAKOŚCIĄ”!

Odznaczonym serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzmy dalszych sukcesów! A katowickiej Izbie gratulujemy tak wspaniałego jubileuszu, jakim jest 100-lecie istnienia i życzymy dalszego rozwoju oraz kolejnych 100 lat!