31 stycznia 2020

XXVI WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach wraz z Komisją Branżową Fryzjersko – Kosmetyczną oraz Cechem Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Katowicach organizuje 1 marca 2020 roku o godzinie 9:00 „XXVI WOJEWÓDZKI KONKURS UCZNIÓW FRYZJERSTWA” który odbędzie się w: RZEMIEŚLNICZEJ BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA ALEJA KORFANTEGO 141, 40-154 KATOWICE.

Zgłoszenia uczestników należy nadesłać do dnia 15 lutego 2020 roku do Działu Oświaty i Kwalifikacji Zawodowych (tel. 32 259 62 61 – Maria Banachowicz lub na adres: e-mail: maria.banachowicz@ir.katowice.pl) podając imię i nazwisko uczestnika, rok nauki, dział fryzjerstwa (damski lub męski, wyszczególnione konkurencje) oraz dane mistrza szkolącego.

Jak co roku na finalistów czekają atrakcyjne nagrody, natomiast wszyscy startujący otrzymują dyplom oraz upominki!
  1. Harmonogram
  2. Karta zgłoszeniowa