Aktualności

4 października 2018

Seminarium nt. zasad prowadzenia wymiany towarowej z Gruzją

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza na bezpłatne seminarium nt. zasad prowadzenia wymiany towarowej z Gruzją organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Polsko-Gruzińską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Stowarzyszenie Pro Silesia, które odbędzie się 5 października 2018r. o godz. 11.15 w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Podczas spotkania zostaną przekazane praktyczne informacje o rynku gruzińskim, aspektach prawnych i kulturowych oraz uwarunkowaniach eksportu do Gruzji. Udział w seminarium będzie okazją do wymiany doświadczeń i impulsem do nawiązania nowych kontaktów w sferze biznesowej.

Gruzja jest szybko rozwijającym się krajem, oferującym korzystne warunki prowadzenia biznesu. W raporcie “Doing business 2018” zajęła wysokie, 9. miejsce. Polska w nieznacznym stopniu obecna jest na tamtejszym rynku – to zaledwie 1,1% wszystkich eksportowanych towarów (głównie farmaceutyki, kosmetyki, chemię gospodarczą, maszyny i urządzenia, żywność przetworzoną, pojazdy, meble, mięso). Co istotne, poprzez Gruzję polskie towary i usługi mają ułatwiony dostęp do rynków Azerbejdżanu, Armenii, Kazachstanu, Iranu i Arabii Saudyjskiej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapewniamy możliwość skorzystania z parkingu (w załączeniu mapka dojazdowa).

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy coie@slaskie.pl do dnia 4 października 2018r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsce decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje dodatkowe: tel. 32 77 40 077.

Do pobrania :

1. Harmonogram

2. Formularz zgłoszeniowy

3. Mapka dojazdowa

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *