Aktualności

14 września 2018

Projekt START2ACT

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektu “START2ACT” finansowanym przez Unię Europejską. Projekt ma na celu wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów w zakresie wydajności energetycznej w ich codziennej działalności.

“START2ACT” zapewnia bezpłatne doradztwo i działania szkoleniowe – on-line oraz stacjonarnie – firmom w Polsce i ośmiu innych państwach.

W ramach projektu opracowano trzy innowacyjne narzędzia internetowe, odpowiednie dla trzech poziomów znajomości efektywności energetycznej: dla MŚP nowych w tej dziedzinie, dla firm już posiadających pewną wiedzę, a także dla wymagających odpowiedzi na szczegółowe, specjalistyczne pytania.

Udział w projekcie pozwoli przedsiębiorstwom w zmniejszeniu zużycia energii oraz obniżeniu kosztów nawet o 20%, poprzez wprowadzenie prostych, ale skutecznych środków wpływających na ich codzienne funkcjonowanie.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej projektu : www.start2act.eu oraz w mediach społecznościowych projektu.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *