12 lutego 2020

Międzynarodowe śniadanie dla branży turystycznej

Prowadzisz hotel, restaurację? Masz wypożyczalnię rowerów lub sprzętu wodnego? Chciałbyś zwiększyć liczbę klientów i pokazać swoją ofertę? Zapraszamy na międzynarodowe śniadanie biznesowe poświęcone rozwojowi branży turystycznej w naszym regionie.

Międzynarodowe śniadanie biznesowe dla branży turystycznej odbędzie się w czwartek 27 lutego o godzinie 7.30 na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy w Rybniku – www.kopalniaignacy.pl.

Spotkanie dedykowane wyłącznie dla firm z branży turystycznej

– Celem spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy, nawiązywanie kontaktów i zamianę kontaktów na kontrakty – wylicza organizator spotkania Krzysztof Dybiec ze Śląskiego Porozumienia Gospodarczego ŚLĄSK.ONLINE oraz Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim.

Podczas śniadania krótkie prezentacje przedstawią Adam Wawoczny – Prezes Ślaskiej Organizacji Turystycznej oraz  partnerzy czescy.

7.30 – Rejestracja i śniadanie

8.00 – Adam Wawoczny – Prezes Ślaskiej Organizacji Turystycznej, Dyrektor Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodzniego

8.15 . Zámeček Petrovice, Petrovice u Karviné – nowoczesny i dobrze wyposażony hotel z usługami dodatkowymi, korzystna pozycja u granicy z Polską
8.20  Hotel BELTINE, Frýdlant nad Ostravicí, nowoczesny ośrodek turystyczny w górach powiatu Frýdek-Místek z szerokim wachlarzem usług dodatkowych

8.25 – “Przedstaw się” – 30 sekund dla każdego

9.10 – Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec – Prezes IG

9.20 – Budujemy relacje, rozmowy kuluarowe

10.00 – Punktualnie kończymy

Zapisy: www.evenea.pl/event/turyst

Międzynarodowe śniadanie biznesowe dla branży turystycznej to efekt  polsko-czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej podpisanego  podpisanego 10 października 2019 roku.

Partnerami wydarzenia są:

• Izby Gospodarcze i Cechy z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza, Żor, Forum Firm z Radlina, Urzędy Miast z Wodzisławia, Raciborza, Żor, Jastrzębia i Rybnika, Powiat wodzisławski, Gminy Godów i Gorzyce.
  • Okresní hospodářské komory Karviná, Opava, Bruntál, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Havířovsko-karvinský kovo klastr, z.s. Statutární města Karviná a Opava, města Bruntál a Krnov, obec Horní Suchá
  • Śląskie Porozumienie Gospodarcze ŚLĄSK.ONLINE, Śląska Organizacja Turystyczna

Partnerzy medialni: Gazeta Informator, Plusy dla Biznesu, Raciborz.com.pl, Rybnik.com.pl, ŚląskiBiznes.pl, tuJastrzebie.pl, tuWodzislaw.pl, tuŻory.pl.