Wręczenie statuetek Lidera Przedsiębiorczości 2022

26 maja br. odbyła się Gala Lidera Przedsiębiorczości. W tym roku gospodarzem była Gmina Godów, a patronat nad galą objęło Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim.

Jak co roku, nagrodzonych zostało 10 firm z terenu powiatu wodzisławskiego, które wykazały się zaangażowaniem, nieustannym rozwojem, prowadzeniem zdrowej konkurencji, aktywnym udziałem w życiu społecznym czy wprowadzeniem nowych technologii. Wręczenie statuetek odbyło się w Gościńcu Białego Orła w Skrzyszowie. Podczas wręczania nagród laureatom wyświetlane były krótkie filmy prezentujące daną firmę. Były przemówienia, podziękowania i wspólne pamiątkowe zdjęcia, nie zabrakło również toastu oraz naszego niezastąpionego konferansjera – Roberta Krzyżaniaka. W tym roku spośród członków Cechu Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim, miano Lidera, uzyskała firma Pana Jerzego Chlebisza – Lakiernictwo Samochodowe Jerzy Chlebisz.

Podczas Gali wręczone zostały również statuetki dla Powiatu oraz Gmin, które w tym roku obchodziły swoje jubileusze. Wśród uhonorowanych znaleźli się m.in. włodarze Gminy Godów, Gorzyc oraz Mszany, które świętują swoje 50-lecia oraz Starosta Wodzisławski, celebrując 25-lecie Powiatu Wodzisławskiego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom!

Tegoroczni Liderzy:

  1.  POL-EKO A. Polok-Kowalska sp.k., Wodzisław Śląski
  2. SERWIS URZĄDZEŃ INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ SP. Z O.O., Radlin
  3. BISTRO U ANECZKI Anna Lapman, Rydułtowy
  4. FIRMA HANDLOWA KABUT Katarzyna Kampik, Pszów
  5. ŚLĄSKIE CENTRUM FLORYSTYCZNE REKPOL SP. Z O.O., Turza Śl.
  6. SUPER KOŁO S.C. Tomasz Woźniak, Przemysław Skrzyszowski, Gołkowice
  7. LOLO Teresa Juraszek, Karol Juraszek s.c., Połomia
  8. ZAKŁAD TAPICERSKI P.P.H.U. ROM-ART S.C. Artur Kretek, Roman Szymura, Lubomia
  9. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Kazimierz Karwot, Marklowice
  10. LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE Jerzy Chlebisz, Olza